Головна

3 травня 2019 року  в лісовому масиві с. Дем’янківці відбувся перший етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Джура 2019» («Сокіл»). Метою гри є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій. Команда юнаків Балинського ліцею довела, що вони гідні нащадки козацького роду. У конкурсі «Впоряд» , де учасники команди демонстрували навички зі стройової підготовки, посіли друге місце. У конкурсі «Спорядження магазина АК» учень Тивоняк Дмитро посів  друге місце. У конкурсі «Ватра» , в якому команда виконувала номер художньої самодіяльності на військову тематику, ми посіли третє місце. Вітаємо усіх членів команди з хорошими результатами у грі «Джура -2019» і бажаємо їм ще кращих результатів у наступному році.

З 22 по 24 квітня в ліцеї проходили навчально-польові збори учнів 11 класу. Учні займалися тактичною підготовкою, здавали нормативи, здійснили поїздку на стрільбище в м. Кам'янець-Подільський, де виконували стрільбиз АК бойовими патронами.

19 квітня в спортивному залі міського стадіону "Колос" м. Дунаївці відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У фестивалі прийняли участь 9 команд ДЮП шкіл району. За Смотрицьку ОТГ виступала команда ДЮП "Стріла" Балинського ліцею (Керівник педагог- організатор Горпинич Н.В.)

17 квітня 2019 року в Балинському ліцею Смотрицької ОТГ відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови на тему "Створення інтерактивного середовища на уроках іноземної мови". Учасники семінару відвідали відкритий урок в 11 класі "Мистецтво. Світ живопису", який провела вчителька Гурська Ю.В. Потім присутні відвідали позакласний захід "Подорож до країни чудес англійської мови".

21 лютого народи світу відзначають день рідної мови. Не став винятком і 2019- й. Учні Балинського ліцею із захопленням приєдналися до відзначення цього дня. В ліцеї було проведено загальношкільну лінійку- презентацію «Збережемо рідну мову». 8 клас під керівництвом вчительки української мови та літератури Зелінської А. М. провели виховний захід «Солов’їну, барвінкову збережемо рідну мову». Учні 6-7 класів влаштували змагання «Чия мова найкраща?». Пятикласники з цікавістю розгадували мовні ребуси разом з вчителькою української мови Балицькою М.І., а учні 3-4 класів разом зі своїми класоводами  провели вікторину «Юний мовознавець». Мовний тиждень пройшов весело та захоплююче