Математики

Передмова

Основна мета вивчення даної теми — сформувати поняття про арифметичну і геометричну прогресії як числові послідовності особливого виду,сформувати уміння застосовувати ці поняття і властивості арифметичної та геометричної прогресії до розв’язування вправ. Тема складається з 12-и уроків.

Тема. Формули n-го члена арифметичної і геометричної прогресії.
Мета: вивести формули n-го члена арифметичної і геометричної прогресіі, сформувати вміння застосовувати ці формули до обчислення членів арифметичної та геометричної прогресії; розвивати розумові здібності, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки; виховувати культуру спілкування.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручник; роздавальний матеріал.

Тема.Означення арифметичної і геометричної прогресії.
Мета: сформувати поняття арифметичної та геометричної прогресії, вміння застосовувати поняття та властивості арифметичної і геометричної прогресії; розвивати пізнавальний інтерес учнів, логічне мислення, культуру математичної мови та записів; виховувати вміння співпрацювати, самостійність.
Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навиків.
Обладнання: підручник; роздавальний матеріал для самостійної роботи, плакати із завданнями для роботи в парах.

Тема. Числові послідовності
Мета: ввести поняття "послідовність", "n-ий член послідовності", виробити вміння використовувати індексні позначення; розвивати здібності учнів та інтерес до вивчення математики; виховувати наполегливість, увагу, зосередженість.
Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навиків.
Обладнання: підручник; роздавальний матеріал.

Тема:Числові множини. Ірраціональні та дійсні числа
Мета: Формувати поняття про ірраціональне число, дійсне число; розвивати в учнів уявлення про розширення поняття числа, ерудицію, інтелект учнів; виховувати стійкий інтерес до вивчення математики.
Тип уроку: комбінований
Обладнання та наочності: кодопроектор і кодопозитиви