Виховні заходи

Shevchenko

Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу,
Що проклену святого Бога,
За неї душу погублю!

«Сон»

Він був сином мужика і став володарем у царстві духу. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим.

Мета: навчити дітей бути ввічливими, доброзичливими, поважати людей, які їх оточують; шанувати людей похилого віку, допомагати їм.

Вчитель:

Дорога наша, красна родино, ми сьогодні вперше зібралися всі разом на наше перше родинне свято. А в українській родині з давніх-давен існував звичай шанувати найстаріших її членів — бабусь і дідусів. Адже вони, через великий життєвий досвід, є завжди розсудливими, розважливими; вони є першими наставниками у житті своїх онуків; їхніми справжніми порадниками та вчителями. Мудрий народ каже... (плакати).

Родина, сім'я — це святиня людського духу, благородних почуттів, кохання, вірності, любові, піклування. Сьогоднішнє наше родинне свято має назву «До бабусі й дідуся завітала осінь золота».

Все йде, все минає... Та залишається пам'ять, добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує все людство. До них належить й ім'я великого українського поета Т.Г.Шевченка. Такими словами розпочався конкурс читців поезії Великого Кобзаря у нашій школі,який відбувся 12 березня. Організувала та провела конкурс вчителька української мови та літератури, керівник гуртка "Виразне читання" Стрельська С.М. Активну участь у проведенні заходу прийняли учні 5-11 класів. 15 учасників, читаючи поезії Тараса "Вітер з гаєм розмовляє", "Думка", "Доля", "За сонцем хмаронька пливе", "Гомоніла Україна" та інші, переконали присутніх, що поезія Шевченка живе, розквітає! У наші дні з великою силою усвідомлюємо велич творчості поета для українського народу, для всієї світової культури.

Всі учасники конкурсу були відзначені призами, які вручила директор школи Зборовська О.С.

Ведуча 1. Доброго дня, дорогі учасники, учителі, гості. Ми раді вітати вас у цьому святковому залі!

Ведуча 2. Уже стало доброго традицією до Дня Захисника Вітчизни проводити вечір для старшокласників для того, щоб привітати з святом юнаків та провести конкурсну програму для майбутніх захисників Вітчизни.
Ведуча 1.
Сьогодні в наші школі свято,
Тут сміху, радості багато.
Сьогодні хлопців ми вітаєм,
Всього найкращого бажаєм.
Ведуча 2.
Хоробрими, сміливими ростіть,
Кордони України бережіть,
Продовжуйте батьківську справу,
Ростіть Вітчизні, всім на славу!

Балинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сценарій

«Міс Осінь-2012»

Гніздовська Н.М.

Ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі!

Ведуча. Дорий вечір!

Ведучий. Вас вітає конкурс краси і грації!

Разом: Міс осінь 2012!

Урочистості до Дня державного прапора

«Живи та міцній, Українсько державо!

Вмирали у битвах мільйони бійців,

Щоб стяг синьо-жовтий піднявсь величаво

Й над Києвом стольним віки майорів!»